5DC0090620AN VisionHid

Dette er ikke en originaldel, men en del laget for å passe biler med denne ballasten originalt. Den vil da passe rett i bilen uten modifisering, og er enkel å montere. Den gjør akkurat den samme jobben som din originale del, men siden dette ikke er originalt, får du den rimeligere. Ballasten er på 35w og går på 12v, som originalt. Kommer med 2 års garanti.

kr1,399.00

Beskrivelse

Original nr Original nr Merke Forhandler nummer Passer til
5DC 009 060-20AN 5DC00906020AN Mercedes-Benz Mercedes-Benz: A2129007804
Mercedes-Benz: A2129003417
Mercedes-Benz: A2129008122
Mercedes-Benz: A2129008224
Mercedes-Benz: A2129003317
Mercedes-Benz: A2129008222
Mercedes-Benz: A2129008324
Mercedes-Benz: A2129001200
Mercedes-Benz: A2129003502
Mercedes-Benz: A2128205626
Mercedes-Benz: A2129024202
Mercedes-Benz: A2128205526
E-Class Limousine W212
E-Class Wagon S212
E-Class Coupe C207
E-Class Cabriolet A207
5DC 009 060-30 AL
5DC 009 285-00
5DC00906030AL
5DC00928500
Porsche Porsche: 970.618.143.02
Porsche: 955.631.194.00
Porsche: 955.631.194.02
Porsche: 955.631.194.03
Porsche Panamera 2009-2013
Porsche Cayenne 957 2007-2010
5DC 009 060-40 AH
5DC 009 060-40 AJ
5DC 009 060-41 AB
5DC00906040AH
5DC00906040AJ
5DC00906041AB
Porsche Porsche: 7P5907381A
Porsche: 7P5907381B
Porsche: 7P5907381C
Porsche Cayenne 958 2010-2014

Omtaler

Det er ingen omtaler ennå.

Bli den første til å omtale “5DC0090620AN VisionHid”

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *